طراحی و صفحه بندی کتاب و مجله

بیشتر نویسندگان می‌دانند که کتاب آن‌ها به جلد زیبا و طراحی شده نیاز دارد زیرا جلد کتاب نشان‌دهنده‌ی هویت آن کتاب خواهد بود و از مهم‌ترین عناصر در جلب مخاطب می‌باشد. با این حال از طراحی خوب برای صفحه‌بندی کتاب خود غافل می‌شوند. به طوری که اگر کتابی از طراحی‌صفحه‌بندی ضعیف برخوردار باشد ممکن است تعدادی از مخاطبین خود را از دست دهد. اگر می‌خواهید کمترین بازخورد منفی را داشته‌باشید، مطمئن شوید که کتاب شما چه در جلد و چه در صفحات داخلی از طراحی درست برخوردار باشد.

از نکات مهم در طراحی و صفحه‌بندی کتاب  که باید در نظر گرفت می‌توان به، توجه به حاشیه‌ها، فضاهای سفید در صفحات، تایپوگرافی، تصاویر مرتبط نام برد.

هدف از طراحی و صفحه‌بندی درست و مناسب، تشویق خواننده به مطالعه‌ی کتاب به طور طولانی مدت آن‌ هم بدون ایجاد احساس خستگی می‌باشد. در‌ واقع تاثیر صفحه‌بندی و طراحی مناسب نه تنها بر رو فروش کتاب خواهد بود، بلکه بر روی کیفیت کتاب نیز تاثیر به سزایی دارد. استودیو دیزاین سعید عزتی و همکاران این آمادگی را دارد تا بهترین طراحی و صفحه‌بندی کتاب را به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.